• SHINE

  Wydobądź piękno swojego auta dzięki najlepszym narzędziom i kosmetykom jakie są dostępne na Polskim runku. Nieważne czy masz auto klasyczne czy sportowe, jego pielęgnacja z zewnątrz jak i wewnątrz jest pierwszym etapem aby zawsze wyglądało ono świetnie bez znaczenia na okazję.

 • DIPME

  Znudził Ci się kolor auta, a może jest tak pospolity że aż nudny?? Bądź sobą i wyróżnij swoje auto spośród setek innych pojazdów. Łatwo usuwalne powłoki gumowane Dip pozwolą Ci być jak kameleon, szybko i stylowo zmienisz kolor całego auta jak drobnych detali, zabezpieczając tym samym oryginalny lakier przed uszkodzeniem.

 • CLASSIC

  Odbudowa klasyka to setki godziny ciężkiej pracy w zaciszu swojego garażu. Kiedy jednak w grę wchodzi miłość do klasycznego auta, czy marzenie z dzieciństwa nakład pracy nie ma znaczenia. To nie jest tylko dobra inwestycja, lecz również wskrzeszenie historii i dopisanie do niej kolejnego pięknego rozdziału.

 • AIR

  za wysoko, za nisko, za wysoko, nie możesz się zdecydować?? Po co się ograniczać kiedy zawieszenia AirRide dają Ci pełną swobodę wyboru i możliwość dostosowania parametrów zawieszenia do Twoich aktualnych potrzeb, jednym prostym kliknięciem.

 • WHEELS

  Odpowiednie felgi aluminiowe w aucie, są jak dobrze dobrane buty dla kobiety. Tylko te skrojone na miarę i wybrane specjalnie do Twojego projektu sprawiają że auto robi piorunujące wrażenie, a nikt nie przejdzie obok niego obojętnie. U nas znajdziesz najlepsze alufelgi: dwuczęściowe, trzyczęściowe oraz monoblock od najlepszych producentów.

 • GADGETS

  Motoryzacja to nie tylko samochody, głośne car audio, stylowe felgi czy „gleba”. Motoryzacja to również styl życia, sposób ubioru czy stylowe gadżety.

 • WORKSHOP

  Mobilne podnośniki warsztatowe, narzędzia, czy stylowe meble to tylko kilka z wielu rzeczy które muszą znaleźć się w garażu prawdziwego fana motoryzacyjnego. Wszystko to nie tylko ułatwia pracę nad autem ale również tworzy niepowtarzalny klimat miejsca.