Regulamin zakupow

 

§ 1 Postanowienia ogólne

 

 1. Sklep jest własnością grupy TuningTerritory, zarejestrowanej jako firma „TuningTerritory” pod adresem ul.Częstochowska 64/108 93-121 Łódź oraz posługującej się numerami identyfikacyjnymi:
  NIP: 728-257-33-01,  

 

REGON: 364268670

 

 1. Niniejszy regulamin określa  zasady korzystania za sklepu internetowego umieszczonego pod adresem www.TuningTerritory.pl przez jego Klientów

 2. Każdy Klient korzystający ze Sklepu zobowiązuje się do przestrzegania niniejszego regulaminu i akceptuje jego treść,

 3. Data opublikowania regulaminu 2016-04-22

 

§ 2 Zamówienia

 

 1. Zamówienia mogą być składane za pośrednictwem sklepu lub drogą mailową

 2. Zamówienia za pośrednictwem sklepu można składać przez cały rok, 7dni w tygodniu i 24 godziny na dobę

 3. Aby złożone zamówienie za pośrednictwem sklepu zostało zrealizowane prawidłowo, konieczne jest dokładne wypełnienie formularza zamówienia oraz podanie danych niezbędnych do dokonania przesyłki zamówionego towaru zgodnie z prawdą.

 4. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem, klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużony czas oczekiwania lub anulowanie całości zamówienia, anulowanie zamówienia lub zamiana produktu na inny o podobnym zastosowaniu).

 5. Po złożeniu przez klienta zamówienia, otrzyma on automatyczną odpowiedź ze sklepu potwierdzającą przyjęcie zamówienia.

 6. Czas rozpoczęcia realizacji zamówienia jest jednoznaczny z momentem wpływu wpłaty na rachunek bankowy podany w potwierdzeniu zamówienia w przypadku płatność przelewem lub momentem dokonania zamówienia w przypadku płatności kartą lub wyborem opcji „za pobraniem”.

 7. Klient ma możliwość anulowania zamówienia do momentu wysyłki. W tym celu należy skontaktować się z działem sprzedaży pod nr. +48 577 377 370

 8. W przypadku wątpliwości sklep zastrzega sobie możliwość telefonicznego, lub mailowego potwierdzenia zamówienia. Zamówienie może zostać anulowane w przypadku braku kontaktu z kupującym.

 9. Niektóre z produktów, nie są odporne na niskie temperatury (poniżej 0 st. C.) i mogą ulec uszkodzeniu. W takich przypadkach na życzenie klienta możemy wstrzymać wysyłkę produktów do czasu, aż temperatura zewnętrzna otoczenia będzie dodatnia.

 10. Złożenie zamówienia Internetowego pociąga za sobą obowiązek zapłaty, a potwierdzenie zawarcia umowy przesłane zostanie przez sklep na adres e-mailowy nabywcy niezwłocznie po jej zawarciu.

 11. Przed użyciem produktu należy zapoznać się z jego etykietą, sposobem zastosowania czy instrukcją pracy lub montażu w zależności od rodzaju asortymentu. Dla bezpieczeństwa pracy należy stosować wymagane przez producenta środki bezpieczeństwa

 

W przypadku środków chemicznych zalecamy również wypróbowanie produktu w niewidocznym miejscu, w celu uniknięcia niepożądanego działania. Używanie produktów w nieodpowiednich warunkach (nasłonecznione miejsce, zbyt niska lub zbyt wysoka temperatura, niewłaściwa wilgotność, kurz) mogą spowodować niewłaściwe zachowywanie się produktów.

 

 1. Treści i opisy wraz ze zdjęciami produktów na stronie internetowej mogą różnić się od tych widocznych na opakowaniu czy w instrukcji. Używając produktu należy sugerować się opisem na opakowaniu lub etykiecie produktu lub też zapoznać się szczegółową instrukcją dołączoną do produktu. Tuning Territory nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe użycie czy montaż produktu przez klienta.

 2. Ceny towarów znajdujących się w sklepie są cenami brutto uwzględniającymi podatek VAT oraz podane są w polskich złotych. (dla regionu Polski)

 3. Podane sprzedaży nie obejmują kosztów przesyłki. Ceny wysyłki uwzględnione zostały w tabeli poniżej w §3p.3 niniejszego regulaminu

 

 

 

§ 3 Koszty i termin wysyłki

 

 1. Przesyłka wysyłana jest pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Sklep poinformuje klienta niezwłocznie o nieprawidłowo wypełnionym formularzu zamówienia, który uniemożliwia dokonanie wysyłki lub może ją opóźnić.

 2. Koszty przesyłki pokrywa nabywca. Wysokość opłat uzależniona jest od rodzaju transportu oraz sposobu płatności.

 3. Koszty przesyłki wynoszą:

 

 

 

 

Przelew/karta

Za pobraniem

Paczkomaty InPost

8,5

13,5

Kurier Siódemka

14

19

Kurier UPS

17

22

 

 

 

 1. Maksymalny czas realizacji standardowych zamówienia to 14 dni roboczych.

 2. W przypadku produktów opisanych jako „na zamówienie” termin realizacji uzgadniany jest z klientem indywidualnie i nie poddawany jest procedurze składania zamówienia przez stronę.

 3. O wysyłce zamówienia klient zostanie poinformowany drogą elektroniczną.

 4. Tuning Territory nie odpowiada za możliwe opóźnienia dostarczenia z winy kuriera lub poczty,

 5. Tuning Territory godzi się na dostarczenie towaru poza granicę Polski (koszt dostawy ustalany jest indywidualnie)

 


§ 4 Płatności

 

 1. Każda transakcja potwierdzana jest paragonem lub fakturą VAT.

 2. Płatność za zamówiony towar może nastąpić za pobraniem ( przy odbiorze towaru ), za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych dotpay.pl lub przelewem na konto bankowe sklepu.

 

§ 5 Zwroty i reklamacje

 

 1. Klient  może odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. 

 2. Aby dokonać zwrotu/reklamacji należy przesłać produkt na adres sklepu

 3. Wypełniony formularz zwrotu/reklamacji z kserokopią paragonu/FV należy dołączyć do paczki lub wysłać w formie elektronicznej na adres reklamacje@tuningterritory.pl

 

Formularz zwrotu/reklamacji dostępny w linku poniżej kliknij tutaj

 

Adres sklepu: TuningTerritory ul.Częstochowska 64/108 93-121 Łódź

 

 1. W przypadku odstąpienia od umowy zwracany towar nie może być używany, musi posiadać oryginalne opakowanie oraz zostać odpowiednio zapakowany, aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu.

 2. Firma TuningTerritory zobowiązuje się zwrócić pieniądze w wartości towaru w terminie do 14 dni roboczych na konto bankowe wskazane przez nabywcę lub przekazem pocztowym.

 3. W przypadku stwierdzenia wady fabrycznej lub niezgodności towaru z umową sprzedaży, towar zostanie wymieniony na wolny od wad i wysłany bez dodatkowych dla klienta kosztów transortu lub zostaną zwrócone klientowi koszty transportu wraz z wartością towaru reklamowanego

 4. Reklamacja zostanie rozpatrzona nie później niż w ciągu 14 dni od otrzymania przez sklep wadliwego towaru

 5. Sklep nie przyjmuje przesyłek odesłanych za pobraniem.

 

§ 6 Polityka prywatności oraz ochrona danych osobowych

 

 1. Wraz z akceptacją regulaminu klient wyraża zgodę, aby właściciel sklepu przetwarzał jego dane osobowe zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), niezbędne dla procesu realizacji usługi oraz celów marketingowych. Jednocześnie Nadawcy przysługuje prawo wglądu i poprawiania swoich danych osobowych.

 

§ 7 Postanowienia końcowe

 

 1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy z dnia 02.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

 2. Regulamin obowiązuje od momentu jego opublikowania.

 3. Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać telefonicznie lub mailowo. Dołożymy wszelkich starań abyście Państwo byli usatysfakcjonowani z zakupu.